14. ULUSAL KİMYA MÜHENDİSLİĞİ KONGRESİ DAVET MEKTUBU YAYINLANDI

UKMK, kimya mühendisliği alanında bilimsel araştırmaların ve endüstriyel gelişmelerin paylaşıldığı, tüm akademisyen, araştırmacı ve sanayicileri kucaklayan yapısından dolayı ülkemizde bu alandaki en önemli etkinlik özelliğine sahiptir.

 

14. Ulusal Kimya Mühendisliği Kongresi (UKMK-14), 01-05 Eylül 2020 tarihlerinde, Konya Teknik Üniversitesi Gelişim Yerleşkesi Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

 

UKMK 14’te, hammaddenin bulunduğu kaynaktan alındıktan sonra, farklı fiziksel ve kimyasal işlemler sonucu elde edilen ürünlerin paketlenerek müşteriye sunulmasına kadar tüm süreçleri kapsayan kimya mühendisliğinin geleceği, eğitim ve iş hayatındaki sorunların tartışılması, çözüm önerilerinin üretilmesi, yeni araştırma ortaklıklarının kurulması, üniversite-sanayi işbirliğinin geliştirilmesi amacıyla geniş katılımlı ve sektörel etkileri yönünden çok faydalı bir organizasyon olması amaçlanmaktadır.

 

Konya’da sizleri misafir etmeyi istiyoruz. Konya Teknik Üniversitesi, Kimya Mühendisliği Bölümü olarak siz değerli meslektaşlarımızı en güzel şekilde ağırlamak için çalışmaktayız.

 

UKMK-14’te bilim kurulunca kabul edilen farklı konulardaki sözlü bildiri sunumları yanında poster sergileri ile alanında uzman davetli konuşmacıların sunumlarına yer verilecektir. Yoğun çalışma ortamından kısa bir süreliğine uzaklaşarak kongre süresince bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip etme, alanındaki yeni kişilerle tanışma fırsatı, yeni bir şehir ve üniversite görme imkanı bulacak olan katılımcıların verimli ve eğlenceli zaman geçireceklerine inanmaktayız. Bu hedefle kimya mühendisliği alanında faaliyet gösteren sektör temsilcileri, ilgili kurum ve kuruluşlar, bilim insanları, araştırmacılar ve genç mühendis adaylarıyla beraber Konya’da düzenlenecek olan 14. Ulusal Kimya Mühendisliği Kongresi’ne katkı ve katılımlarınızı bekliyoruz.

Eskişehir Web Tasarım